Każde dziecko posiada Talent

“Pomożemy Ci go Odkryć”

Stare powiedzenie “toczący się kamień nie obrasta mchem” idealnie oddaje to, co w Brain Child Learning proponujemy zrobić z naszymi programami, uważamy, że dzieci, które dorastały w stymulującym środowisku uczą się przez to intuicyjnie, posiadając najistotniejsze umiejętności myślenia kreatywnego. W dorosłym życiu nie działają mechanicznie, są raczej myślicielami i twórcami, innowatorami i architektami, odpowiedzialnymi za kształt przyszłości.

Podczas badań nad mózgiem naukowcy wykazali, iż rozwój dzieci wychowywanych w kreatywnych środowiskach był o wiele szybszy i pełniejszy.

Najnowsze badania ludzkiego mózgu potwierdzają zasadę neuroplastyczności, czyli im bogatsze i ciekawsze mamy doświadczenia, tym nasz mózg lepiej i szybciej się rozwija.

Oznacza to, że to właśnie Rodzice mogą wpływać na lepszy rozwój umysłów i mózgów ich dzieci poprzez zapewnienie im bogatszych doświadczeń! A własnie program Brainy zapewnia dzieciom niesamowite i zupełnie nowe przeżycia!

Poniżej opisujemy tło badań nad mózgiem, dzięki czemu łatwiej będzie zrozumieć, czym zajmujemy się w Brain Child Learning. Stwierdzono na przykład że mózg jest pod wieloma względami podobny do mięśnia. Może być intensywnie trenowany i przystosowuje się oraz ewoluuje w oparciu o otrzymywane bodźce.

I tak jak każdy jest w stanie zmieniać kształt swojego ciała i poprawiać wyniki sportowe poprzez trening fizyczny, tak samo trening mózgu pozwala znacznie zwiększyć sprawność umysłową poprzez tworzenie nowych neuronów i ścieżek neuronowych.

Na podstawie naszych badań opracowaliśmy szereg programów dla dzieci, które nie tylko rozwijają mózg, ale skupiają się także na poprawie zdolności wysławiania się, myślenia logicznego, a nawet usprawniają zdolności manualne takie jak np. pisanie.

Profil naszej firmy

Brain-Child Learning international jest globalnym Franczyzodawcą i może pochwalić się pozycją lidera w dziedzinie “rozwoju ludzkiego mózgu”. Nasze ciągłe i nieustające badania nad rozwojem ludzkiego mózgu oraz nasze innowacyjne techniki nauczania, w połączeniu z przełomowym programem badań gwarantują nam silną pozycję w sektorach edukacji od momentu powstania spółki w 1999 roku.

Brain Child International Sdn. Bhd. Malaysia jest właścicielem technologii nauczania. Nasza firma aktywnie wspiera działalność edukacyjną i z powodzeniem rozwija się w kolejnych krajach.

Brain Child Learning Pozycjonuje się jako spółka zaangażowana w “innowację ludzką”, Brain Child Learning wierzy, że granice potencjału ludzkiego mózgu leżą daleko poza naszą wyobraźnią.

Obecnie firma Brain Child Learning ma swoje biura i licencjonowane centra nauki W Melezji, Wielkiej Brytanii, Indonezji, Tajlandii, Australii, Bruneii, Tajwanie, Nepalu, Indiach, Singapurze, Chinach i Polsce.

Licencjonowane Programy Brain-Child Learning są również obecne w Wielkiej Brytanii, Chinach i Singapurze dzięki aktywności naszych współpracowników międzynarodowych, przy czym co roku poszerzamy naszą sieć docierająć do kolejnych krajów.

MISJA I WIZJA

MISJA

Naszą misją Głowną misją naszej firmy jest dostarczanie rozwiązań edukacyjnych dla dzieci oraz wzrost reputacji naszej marki poprzez współpracę z siecią partnerów o podobnych poglądach. Wiemy iż naszą pracą wzbogacamy życie dzieci na całym świecie.

WIZJA

Oprócz celów biznesowych głównym motorem naszych działań jest wizja stworzenia “świata jutra”. Stosując nasze programy widzimy możliwość przyszłej ewolucji ludzkości i chcemy wykształcić 1 milion dzieci tworząc tym samym globalną falę która w przyszłości doprowadzi do zmiany postrzegania prawdziwego potencjału naszego mózgu.