Program Brainy jest kluczem w kształtowaniu dziecka w jego drodze do geniuszu…

Jako rodzic, jesteś inżynierem doświadczeń edukacyjnych Twojego dziecka. Inteligencja tworzy się gdy dzieci wchodzą w interakcję z rodzicami i ze sobą nawzajem oraz jest zależna od programów nauczania, które ich dotyczą.

Bez względu na ilość działań, w które zaangażujesz swoje dziecko, jeśli dziecko nie zapamięta ich w dłuższej perspektywie, nie będzie to miało dla niego żadnego znaczenia.

Poświęcenie czasu na dobór odpowiedniego programu dla Twojego dziecka jest o wiele ważniejsze niż wysłanie go na wiele zajęć pozalekcyjnych i uzyskanie krótkich, znikomych korzyści z uczestnictwa z nich. Nasz program został szczegółowo sprawdzony i jest oparty na fundamencie, że każde dziecko jest wyjątkowe; a my w Brain Child Learning pomagamy odkryć unikalny potencjał każdego dziecka.

W latach 1990, Brain Child Learning odkrył, że słabe wyniki wśród uczniów wynikają z ograniczeń stawianych nasz system edukacji, który nie pozwala dzieciom w pełni odkryć ich potencjału i wartości.

Ze świadomością, że rynek rozwoju umysłowego jest jeszcze na bardzo wczesnym etapie rozwoju, w Brain Child Learning zaczęliśmy badać różne programy nauki i techniki, które uzupełniałyby naukę w szkole poprzez skupienie się na rozwoju mózgu; szczególnie skupiając się na prawidłowym rozwoju i synchronizacji obu półkul mózgu.

Takie nowatorskie podejscie nie było wcześniej znane w systemach edukacji na świecie. Po wielu latach w wyniku naszych specjalistycznych badań, pojawiła się zdumiewająca koncepcja uczenia się, program Brainy.

Brain Child Learning rozwija teraz swoje skrzydła także poza Azją min. w Europie czy Australii i przez to powiększa swoją obecność do 12 krajów, w tym poprzez licencjonowane ośrodki, międzynarodowe oddziały i partnerów. Od 2016 roku spółka wprowadza i rozwija swój flagowy program Brainy na polskim rynku.

Naszym głównym celem jest rozwój mózgu. Dla wielu dzieci nauka w szkole nie jest ani zabawna, ani ekscytująca. Poprzez program Brainy angażujemy ich ciekawość i zwiększamy pewność siebie, co stanowi fundament przyszłego sukcesu w dorosłym życiu i czyni je bardziej otwartymi na naukę w szkole.

Nasze placówki z powodzeniem wykształciły już całe pokolenia uczniów, które mogą poszczycić się wybitnymi osiągnięciami. W Brainy dzieci uczą się w swoim własnym tempie; to buduje pewność siebie i poczucie własnej wartości. Uczniowie odkrywają swoje wrodzone zdolności i uczymy ich jak używając metod Brainy osiągnąć sukces w dorosłym życiu.

Program nauczania Brainy daje każdemu dziecku narzędzia do nauki i solidną podstawę, co w przyszłości umożliwia im oprócz lepszego wykształcenia, ciekawe i spokojne dorosłe życie.

Jeżeli jesteś zmotywowany i zależy ci na uformowaniu szczęśliwego i spełnionego dziecka, przyszedłeś do właściwego miejsca. Wspólnie wyzwolimy geniusza w twoim dziecku!

Nasze techniki nauki są zarówno skuteczne, jak i mają podstawy naukowe. Wykorzystujemy zaawansowane techniki nauki, z których może skorzystać każde dziecko programu Brainy.

Rodzice często są zdumieni zauważając zmiany u dziecka osiągnięte w przeciągu tylko jednego dnia warsztatów Brainy.

DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ?

Na wstępie chcielibyśmy poinformować że nie świadczymy usług korepetycji 🙂 Celem naszego kursu nie jest pomoc dziecku z poprawieniem oceny z matematyki, jęz. polskiego, historii, fizyki czy jakiegokolwiek innego przedmiotu.

Wtedy rodzi się pytanie …

Po co więc wysyłać moje dziecko na takie zajęcia? Jakie będą z tego korzyści?

Nasz kurs Brainy to trening mózgu, sprawia on że mózg jest silniejszy, dzięki czemu można efektywniej i szybciej się uczyć, bez względu na to, jaki materiał wiedzy trzeba przyswoić.

Program Brainy koncentruje się na poprawie podstawowych predyspozycji mózgu. Te najważniejsze to lepsza koncentracja, pamięć, słuch i przetwarzanie wizualne, logika i rozumowanie, szybkość przetwarzania informacji, kreatywność, obrazowanie itd.

Twoje dziecko może stać się bardziej inteligentne aby nauczyć się wszystkiego samodzielnie i być mądrzejsze niż inne dzieci w klasie! Stanie się nie tylko dzieckiem, które osiąga wysokie wyniki w nauce, lecz także w przyszłości osiągnie sukces w swoim dorosłym życiu dzięki lepszemu rozwinięciu swojego intelektu.

Nasz program Brainy przekształca dzieci w uczniów, którzy uczą się przez całe życie. Kształcimy pewnych siebie i aktywnych uczniów, którzy mogą uczyć się lepiej, zdobywać lepsze wyniki i co ważniejsze, stają się przez to lepszymi osobami.

Nasze programy wykorzystują zgromadzone dane o aktualnych badananiach neurologicznych

Program nauczania Brainy popycha mózg do wzmożonej aktywności przez co go wzmacnia i ćwiczy