ZOSTAŃ FRANCZYZOBIORCĄ

“Najlepsza okazja do otwarcia własnego biznesu”

Franczyza Brain Child Learning jest szansą, aby uruchomić własną działalność gospodarczą przy niewielkich kosztach i wysokim zwrocie z inwestycji.
Mając ogromne doświadczenie w branży franczyzowej w sektorze edukacji, możemy zapewnić Państwu udaną podróż w biznesie.
Brain Child Learning zakłada, że silny nacisk na marketing, jakość zajęć i zadowolenie uczniów i rodziców prowadzi do ciągłego przypływu nowych uczniów i przez to szybko zwiększających się dochodów.

Posiadamy ponad 18 letnie doświadczenie w branży franczyz edukacyjnych. Jesteśmy globalną marką dostępną w 12 krajach, znamy się na tym i przez to utrzymujemy bardzo silną pozycję na rynku.

Działamy w branży edukacyjnej, jest to sektor który zawsze charakteryzował się wysokim tempem wzrostu.
Jesteśmy przekonani, że ta inwestycja pozwoli Państwu zebrać bardzo pokaźny plon.

 • Szacunkowa Inwestycja to 120 do 150 tys PLN.
 • W ciągu ok 3 lat placówka Brainy jest w stanie wypracować zysk ok 500% kwoty wstępnej inwestycji.
 • Opłata franczyzowa zawiera:
  – Pełne wsparcie na każdym etapie otwarcia placówki
  – Wiedzę merytoryczną jak prowadzić zajęcia Brainy
  – Szkolenia z zakresu sprzedaży, marketingu, oprogramowania do zarządzaniem szkoły
  – Szkolenia dla nauczycieli na wszystkich 8 modułach Brainy
  – Pełne wsparcie na każdym etapie prowadzenia placówki Brainy

KORZYŚCI PŁYNĄCE Z FRANCZYZY BRAIN CHILD LEARNING

BADANIE RYNKU

Dzięki współpracy z firmami badającymi lokalny rynek, śledzimy rozwój rynku edukacyjnego, a co za tym idzie, jesteśmy w stanie szybko podejmować dezycję które wpłyną na rozwój i konkurencyjność w branży.

DOŚWIADCZENIE

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży, jesteśmy w stanie lepiej zrozumieć i sprostać oczekiwaniom klientów, jesteśmy w stanie doradzić w kilku kluczowych kwestiach, takich jak wybór lokalu, badanie rynku, oszacowaniu liczby uczniów, zwrot z inwestycji w oparciu o powyższe i wiele więcej.

FIRMOWY KNOW-HOW, MARKA I LOGO

Od 1999 roku firma Brain Child Learning oferuje unikalne usługi w sektorze edukacyjnym, posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz
kierujemy i doradzamy na każdym etapie otwarcia własnej działalności franczyzowej.
Stworzywszy już markę w 12 krajach, oferujemy Państwu ekspresową drogę do sukcesu, wykorzystując naszą wiedzę i skuteczne sprawdzone na wielu rynkach światowych metody prowadzenia biznesu. Zapewniamy także znaną na świecie i bardzo pozytywnie postrzeganą markę i logo Brainy TM.

SPRAWDZONE, WYSOKIEJ JAKOŚCI KURSY I CIĄGŁY ROZWÓJ

Nasz zespół badań i rozwoju wdraża kolejne programy i metody szkoleń, nieustannie pracujemy aby poszerzac wiedze i uzyskać jeszcze lepsze rezultaty za pośrednictwem naszego kursu.

SZKOLENIE I WSPARCIE

Franczyzobiorca i kadra nauczycielska zostanie przeszkolona w zakresie prowadzenia kursów Brainy. Zapewniamy kompletne wsparcie wraz z regularną kontrolą norm nauczania.

KNOW HOW

Brain Child Learning udzieli swojego know-how w trakcie całego procesu otwarcia i prowadzenia szkoły. Nasze know-how pozwala na zachowanie wysokiej jakości, jaką Brain Child Learning stara się utrzymać. Nauczymy was jak prowadzić udany biznes krok po kroku i przekażemy wam niezwykle istotne informacje.
Zdobyty przez naszą firmę know-how z wielu dziedzin sektora edukacyjnego pomógł nam zapewnić sukces finansowy, którym możemy cieszyć się do dnia dzisiejszego i który przekazujem naszym franczyzobiorcom.

KSIĘGOWOŚĆ I SYSTEMY KONTROLI

Staranność w księgowości jest najważniejszą cechą, którą chcemy przekazać personelowi naszego franczyzobiorcy. Uczymy franczyzobiorców jak skutecznie kontrolować księgowość celem monitorowania sprzedaży i kosztów, wykorzystując stworzone przez nas oprogramowanie.

POMOC PRZY ZATRUDNIANIU I SZKOLENIU PRACOWNIKÓW

Spółka udziela wsparcia przy zatrudnianiu pracowników przez franczyzobiorców oraz pomoc w szkoleniu pracowników franczyzobiorcy.

NIEWIELKIE WYMAGANIA DOTYCZĄCE LOKALU I PROSTE FUNKCJONOWANIE

Ponieważ szkoły Brainy działają w oparciu o zajęcia w niewielkich grupach, franczyza może być realizowana w minimalnej przestrzeni, dla przykładu na 80 metrach kw. powierzchni można obsługiwać nawet do 350 uczniów w szkole zakładając iż mamy 2 sale lekcyjne.

NIŻSZE NAKŁADY I WIĘKSZE ZYSKI

Kładziemy nacisk na szybki zwrot z nakładów i szybki zwrot z inwestycji, inwestowanie w minimalną wymaganą przestrzeń lokalową i funkcjonowanie. Ze względu na badanie rynku, innowacyjność produktów i nasze doskonałe osiągnięcia, jesteśmy w stanie zapewnić wsparcie, prowadzące do zysków większych, niż w przypadku innych działalności gospodarczych.

OFERTA WIELU PRODUKTÓW CELEM PRZYSZŁEGO ROZWOJU FIRMY

Brain child learning international ma także wiele innych programów edukacyjnych i daje to szansę na późniejsze rozszerzenie działalności poprzez generowanie dodatkowych przychodów z tego samego segmentu rynku edukacyjnego.

BĄDŹ SWOIM SZEFEM!

IDEALNA SZANSA DLA TYCH, KTÓRZY CHCĄ SIĘ SZYBKO ROZWIJAĆ!

KAŻDY MOŻE ZOSTAĆ FRANCZYZOBIORCĄ BRAIN CHILD LEARNING.

Nie trzeba mieć doświadczenia w tym segmencie rynku. Będziesz wspierany przez nasz system we wszystkich obszarach działalności, szkolenia, reklamy, marketingu i realizacji biznesu. Wystarczy wykazać entuzjazm, zaangażowanie i wewnętrzną motywację. Ponadto, działalność edukacyjna daje szansę kształtować umysły przyszłości i być częścią nowej świadomości. Działalność edukacyjna Brainy gwarantuje wysokie zyski i radość z robienia czagoś wartościowego dla społeczeństwa.

franchising22

FRANCZYZA BRAIN CHILD LEARNING jest ofertą dla wszystkich!

Od kiedy działa firma BCL i jaką ma obecnie pozycję na rynku?

Malezyjska firma Brain Child Learning działa na rynku edukacyjnym od 2005 roku. Oferuje swoje usługi franczyzowe w 12 krajach świata. Ma ugruntowaną i silną pozycję na rynku edukacyjnym. Pierwsza szkoła Brainy została otwarta w 2016 roku także w Polsce. Działa ona z dużym powodzeniem i bardzo dynamicznie pozyskuje kolejnych uczniów.

Czy łatwo jest otworzyć placówkę Brainy?

Otwarcie placówki Brainy jest bardzo proste. Udostępniamy całą naszą wiedze i pomagamy z otwarciem szkoły na każdym jej etapie. Specjalnie wyszkolona na lokalnym rynku osoba dba aby wszysko odbyło się jak najłatwiej i w jak najkrótszym czasie. Pomagamy z wyborem najlepszego miejsca na szkołę Brainy, szkolimy z zakresu prowadzenia placówki, marketingu, prowadzimy szkolenia dla nauczycieli oraz wspieramy prowadzenie szkoły na każdym etapie. Pomagamy także i radzimy przy wyborze kadry nauczycielskiej i innych pracowników placówki.

Jaki jest proces płatności do firmy. Czy są jakieś ukryte opłat? Jakie inne opłaty muszę ponosić w trakcie prowadzenia szkoły Brainy?

Firma pobiera opłate za licencje/franczyze, jest to opłata za naszą metodę nauczania. Firma pobiera także opłatę za wyszkolenie dodatkowych nauczycieli. Dodatkowo pobieramy opłatę za rejestrację i tzw. Royalty fee za każdego zapisanego do szkoły ucznia. Opłata Royalty fee to 24%. Oprócz wspomnianych wcześniej opłat nie pobieramy żadnych znaczących kwot (mogą być drobne opłaty np. przy zmianie oprogramowania) przy prowadzeniu szkoły. Dokładne informacje zostaną przekazane Państwu podczas szkolenia.

Na jak długo podpisuje się umowę franczyzową, jakie są opłaty aby ją odnowić po trzech latach?

Umowę podpisuje się na okres 3 lat. Aby ją odnowić po trzech latach opłata wynosi 35% opłaty wstępnej.

Czy płacimy firmie BCL za wystrój szkoły, meble czy inne rzeczy wymagane w placówce?

Nie, firma BCL nie pobiera żadnych opłat ani nie sprzedaje wyposażenia placówki. Mają Państwo swobodę w wyborze wyposażenia szkoły. Możecie Państwo skorzystać ze swoich dostawców aby zaoszczędzić środki na wyposażeniu szkoły. Natomiast przy wyposażaniu placówki należy kierować się kilkoma wymaganiami które przekażemy Państwu w specjalnie opracowanym dokumencie (PIM-Project Implementation Manual)

Ile muszę poświęcić czasu na prowadzenie szkoły? Co jeśli zestem zainteresowana/ny, mam na to środki, ale nie mam czasu?

Jeśli szukacie Państwo jedynie pomysłu na inwestycję i chcecie Państwo aby to pracownicy obsługiwali placówkę Brainy wtedy wymagamy aby przez pierwsze 3 miesiące byli Państwo zaangażowani w prowadzenie Szkoły. Wymagamy do tego ok 3-4 godziny pracy dziennie na początku działalności. W momencie kiedy pozyskamy pierwszych uczniów i szkoła rozpocznie swoją normalną pracę wymagamy wtedy 1-2 godzin pracy dziennie aby zapewnić sukces. W sytuacji jeśli nie macie Państwo zupełnie czasu na prowadzenie i administrację nowo otwartym centrum Brainy wtedy wymagamy zatrudnienie menadzera i monitorowanie jego pracy.

Jako inwestor i właściciel szkoły jakie mogę Pełnić w niej funkcje? Czy mogę być także nauczycielem?

Tak jak najbardziej, jako właściciel może Pani/Pan pełnić wielorakie funkcje w szkole takie jak nauczyciel/doradca czy osoba w pełni zarządzająca szkołą.

Co jeśli nie mają Państwo doświadczenia na rynku edukacyjnym? Czy będziecie Państwo w stanie prowadzić tego typu placówkę?

Nie jest wymagane jakiekolwiek doświadczenie na rynku edukacyjnym, co więcej ponad 95% naszych obecnych franczyzobiorców nie miało wcześniej doświadczenia z tą branżą. Firma szkoli jak prowadzić taką placówkę, specjalnie oprogramowanie pomaga zarządzać nią z praktycznie dowolnego miejsca na świecie (poprzez Internet). Nasz reprezentant poprowadzi Państwa tydzień po tygodniu, miesiąc po miesiącu jak prowadzić z powodzeniem ten biznes. Jest to naprawdę proste i jako iż będziemy Państwa partnerem biznesowym także nam bardzo zależy na powodzeniu Państwa biznesu.

Czy firma BCL pomoże mi także na zdobywaniu uczniów? Jeśli tak to do jakiego etapu?

Pozyskiwanie uczniów do szkoły jest obowiązkiem franczyzobiorcy, firma BCL może jedynie doradzać w kwestii ich pozyskiwania, reklamy czy marketingu.

Kto jest odpowiedzialny za kwestie reklamowe?

Zepewnienie dobrej i skutecznej reklamy i marketingu to jedne z najważniejszych obowiązków franczyzobiorcy który działa na lokalnm rynku. Jednakże np. w trakcie najlepszych miesięcy do pozyskiwania uczniów (okres przedwakacyjny) firma BCL będzie wspierać i uczestniczyć w kosztach reklamowych. Firma BCL będzie także promowała daną szkołę na swojej stronie www, a także na innych platformach bez dodatkowych kosztów.

Przed otwarciem szkoły Brainy, jakie szkolenia zapewnia franczyzodawca i dla ilu osób?

Firma zapewnia głównie cztery typy szkolenia:

1) Marketing i sprzedaż: Szkolenie dla właściciela szkoły i pracowników. Szkolenie trwa ok 8 godzin.

2) Kurs Brainy dla dwóch nauczycieli i właściciela centrum. Pierwszy Poziom Brainy to ok 24 godziny szkolenia, wliczamy w to także udział w dwudniowych Workshopach (10 godz).

3) Administracja szkołą poprzez zapewnione przez franczyzodawcę oprogramowanie.

Jak wybrać najlepszą lokalizację danej placówki, czy to Ja ją wybieram?

Mamy kilka rekomendacji przy wyborze lokalizacji na placówkę Brainy, min. powinno być to miejsce blisko większej ulicy, kompleksu większych budynków lub domów, dobrą lokalizacją są także duże osiedla mieszkaniowe. Z naszego doświadczenia wynika iż dobra widoczność szkoły z ulicy bardzo zwiększa ilość zapisów. Lokal może być na maksymalnie drugim lub w wyjątkowych przypadkach na trzecim pietrze budynku. Preferujemy jednak parter i pierwsze piętro jako iż zapewnia to dobrą widoczność z ulicy.

Jaka może jest minimalna odlegość pomiędzy dwoma szkołami Brainy? Lub czy firma BCL może dać franczyze firmie/osobie obok naszej szkoły Brainy?

Firma BCL nie daje możliwośći aby dwie szkoły były obok siebie w odleglośći mniejszej niż 2,5km. Tyczy to się głównie większych miast. W przypadku mniejszych miast dystans ten jest mniejszy. Naszym głównym celem jest aby każda szkoła dobrze prosperowała i jeśli nie ma takiej możliwości nie tworzymy konkurencji jeśli rynek jest mniej chłonny.

Jakiego typu pozwolenia licencyjne/rządowe są wymagane przy otwarciu placówki Brainy?

Wymagane są wszystkie lokalne pozwolenia na prowadzenie działalności gospodarczej. Na rynku Polskim nie są wymagane dodatkowe pozwolenia np. z Ministerstwa Oświaty do prowadzenia tego typu działalności. Wszystkie sprawy związane z założeniem firmy, rozliczeniami z Urzędem Skarbowym, Zusem itd są po stronie franczyzobiorcy. Przy otwarciu placówki polecamy kontakt z prawnikiem aby ustalić formę prowadzonej działalności.

Czy możliwe jest wykonywanie dodatkowej działalności w tym samym lokalu w którym odbywają się zajęcia Brainy?

Nie zezwalamy jedynie na prowadzenie w placówkach Brainy innych kursów konkurencyjnych do oferty firmy Brain Child Learning. Dla wszyskich innych produktów edukacyjnych czy innej działalności gospodarczej jest to jak najbardziej możliwe natomiast wymagamy uzyskania pozwolenia firmy BCL. Zazwyczaj pozwolenie jest udzielane jeśli tylko nie jest w konflikcie z działalnością firmy Brain Child Learning.