POPRAWA SENSORYCZNA - SENSORY ENHANCEMENT - Brainy Polska

POPRAWA SENSORYCZNA - SENSORY ENHANCEMENT - Brainy Polska

Wierzymy, że potencjał ludzkiego mózgu wykracza poza naszą wyobraźnię.

POPRAWA SENSORYCZNA

Brainy – wzmocnienie zmysłów

Naukowe Podstawy Programu Brainy znajdujemy w psychologii pozytywnej, czyli dziedzinie psychologii zajmującej się podłożem dobrego samopoczucia i szczęścia. Ajurwedyjskiej koncepcji zdrowia i higieny życia.

Badania naukowe w Japonii w ciągu ostatnich 40 lat dowiodły bez cienia wątpliwości, że możemy uzyskać niesamowite wyniki jeśli mózg zostanie poddany szkoleniu polegającym na ćwiczeniach, mając szansę na zwiększenie swojego obecnego potencjału roboczego.

Albert Einstein, zanim rozpoczął pracę, grał na skrzypcach w celu zrelaksowania się. Udowodnionym faktem jest również to, że sama muzyka pomaga odpoczywać i lepiej wykonywać swoje zadania. Pod względem naukowym, pewne jest, że kiedy umysł znajduje się w stanie relaksu, zdolności uczenia się i zapamiętywania osiągają wyższy poziom.

W Brainy dużą wagę przykładamy do tego, aby Dzieci podnosiły swoje umiejętności koncentracji. Dysponujemy serią opatentowanej muzyki relaksacyjnej. Dzięki temu rezultaty, jakie osiąga Dziecko są niesamowite.

Jakie cechy większość Rodziców chce wykształcić w swoich dzieciach?

1. Umiejętności Logicznego Myślenia
2. Umiejętności Analizy i Syntezy
3. Kreatywność i intuicyjność
4. Pewność Siebie
5. Poczucie Wartości
6. Kontrola Emocji
7. Koncentracja i Skupienie

W Brainy podkreślamy wagę powyższych umiejętności i zapewniamy, że skuteczna i cierpliwa praca nad nimi wzbogacimy życie Dzieci. Dziś wszyscy wiedzą o potrzebie posiadania Dobrego EQ (Inteligencji Emocjonalnej) razem z wysokim IQ. Pracujemy nad ilorazem EQ i zapewniamy, że dostosujemy go do optymalnych standardów.

Brainy to skuteczny sposób na Odkrywanie – Uwolnienie i Wzmocnienie Potencjału Dziecka.