Struktura kursu - Brainy Polska

Struktura kursu

1

Każdy poziom nauczania rozpoczyna się od dwudniowego, weekendowego warsztatu. Kolejny etapem są zajęcia, które odbywają się jeden raz w tygodniu i trwają 90 minut, czyli dwie godziny lekcyjne. Zajęcia Brainy odbywają się po cichu. Świadomi tego, jak wiele złego niesie ze sobą przebodźcowanie dzieci, sięgamy po potencjał drzemiący w ciszy. Przyjazna atmosfera i nierozpraszająca przestrzeń to świetna alternatywa dla hałaśliwej rzeczywistości i klucz do sukcesu uczestników kursów Brainy Polska.

2

Metodyka nauczania

Brainy to nie jest tradycyjne nauczanie – to raczej sesja rozrywkowa w klasie, którą dzieci po prostu uwielbiają.

Naszym podstawowym wymogiem jest doprowadzenie dzieci do stanu szczęścia, gdyż tylko wtedy ma miejsce prawdziwa nauka, a dzieci są w stanie wykonywać swoje zadania szybko, efektywnie, uzyskując świetne wyniki.

2
3

Jak to osiągamy?

Kluczem do sukcesu jest odpowiednio dobrana kadra trenerska. Trenerzy Brainy Polska to grupa odpowiednio wykwalifikowanych nauczycieli, którzy wyróżniają się wysokim poziomem empatii.

Wszystkie treningi, jakie prowadzimy, wyróżnia kreatywność i nowatorstwo. Nasze nauczanie, oparte na EQ, inspiruje dzieci do bycia wrażliwym, kochającym, mądrym, pewnym siebie i życzliwym człowiekiem.

Zapisz dziecko na zajęcia w swojej okolicy!