To jest nasza edukacja przyszłości dla prawdziwych liderów XXI wieku.

Uwalniamy genialny umysł Dziecka!

#Brainy

Jesteśmy symbolem edukacji przyszłości. Pionierami, których napędza wiara w siłę genialnego umysłu dziecka. Innowatorami w zakresie wykorzystania siły ludzkiego mózgu. Dla dobra dziecka pracujemy, aby odkryć i odpowiednio wykorzystać jego talenty i pasje. Aby uczynić lepszym jego świat. Wszystko, co robimy służy kształceniu pokolenia świadomych siebie młodych ludzi, przekonanych o nieograniczonych możliwościach genialnego umysłu, którym świat sprzyja. Wierzymy, że nasze dzieci zasługują, aby jako świadomi siebie dorośli zajęli należne im miejsce w globalnym świecie, w pełni wykorzystując siłę swojego intelektu, swoją kreatywność, intuicję, talenty i pasje.

To jest nasza edukacja przyszłości dla prawdziwych liderów XXI wieku.

Dzięki synergii dokonań naukowych ekspertów z Japonii, Indii i Polski powstał program Brainy Sensory Enhancement – Brain Power Program. To metoda wszechstronnego wzmacniania zmysłów, poprawy funkcji poznawczych mózgu, wspomagania rozwoju inteligencji wielorakich i odkrywania wrodzonych talentów dziecka. Brainy SE ukazuje, że niemożliwe nie istnieje. Każde dziecko rodzi się z talentem, który poprzez odpowiednie metody i techniki może zostać odkryty, rozwijany i pielęgnowany.

Cezary Wosiński

Dr Cezary Wosiński

Prezes Zarządu Brainy Polska i Grupa Edukacyjna SOWARD

Doktor nauk humanistycznych; specjalność psychopedagogika twórczości. Posiadający ponad 25-letnie udokumentowane doświadczenie w obszarze zarządzania usługami z zakresu oświaty i szkolnictwa wyższego w środowisku krajowym i międzynarodowym oraz bardzo dobre rozeznanie w zakresie europejskich programów edukacyjnych i badawczych nakierowanych na edukację.

Agnieszka Łukasz

Agnieszka Łukasz

Dyrektor ds. Administracji

Absolwentka Wydziału Geografii i Studiów Regionalnych Uniwersytetu Warszawskiego. Posiada certyfikaty Cambridge (FCE i CAE) potwierdzające biegłą znajomość języka angielskiego.

Od lat skutecznie łączy pracę z poznawaniem świata. Jej doświadczenie zawodowe to kilkanaście lat pracy w jednej z największych sieci hotelowych świata – Grupie Hotelowej Accor.

Katarzyna Pelc

Dyrektor ds. Marketingu

Absolwentka amerykanistyki i mass mediów na Uniwersytecie Łódzkim oraz filologii angielskiej na Uniwersytecie Wrocławskim.

Swoje doświadczenie w marketingu chętnie wykorzystuje podczas studiów podyplomowych MBA na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Z edukacją związana od kilkunastu lat. Pracę w agencjach reklamowych łączyła z obowiązkami wicedyrektora szkoły. Pasjonatka sztuki, sportów i podróży. Śmiało porusza się w dżungli social mediów i adsów.

Rafał Pęczek

Rafał Pęczek

Dyrektor Ds. Rozwoju

Absolwent Zarządzania Instytucjami Publicznymi i Samorządowymi na Politechnice Częstochowskiej. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w zarządzaniu agencyjną siecią sprzedaży.

Współpracował z najbardziej prestiżowymi firmami w swojej branży, m.in. Orbis Travel, Esky.pl, Traveltech z Krakowa. We wszystkich pełnił funkcje managerskie.

Tomasz Klekot

Tomasz Klekot

Dyrektor ds. IT

Absolwent Politechniki i WSP w Częstochowie. Pracę w branży IT rozpoczął już w 1999 roku. Posiada kilkunastoletnie  doświadczenie w projektowaniu i zarządzaniu serwisami internetowymi i aplikacjami mobilnymi.
Współpracował z wieloma firmami w Polsce i za granicą. 

Sylwia Tomalska

PROJECT MANAGER

Trenerka kreatywnego rozwoju dzieci. Do niedawna trener tańca, teraz trener Brainy. Uczy świadomości ciała, kontroli emocji, osiągania harmonii i spokoju – tak niezbędnych do zrównoważonego rozwoju.

Doświadczenie zawodowe zdobywała, stojąc na czele częstochowskiego oddziału jednej z największych franczyz edukacyjnych na świecie.

Agnieszka Szwejda

PROJECT MANAGER

Trenerka rozwoju dzieci i certyfikowany opiekun dzieci. Za pan brat ze sportem. Pełna przekonania, że pamięć, skupienie i koncentrację, tak jak ciało, trzeba trenować, by osiągać sukces.
Potrafi motywować, inspirować, budować pewność siebie.
Odpowiedzialna za rozwój nie tylko dzieci, ale i całej sieci. Doświadczenie zawodowe zdobywała w dziale rozwoju jednej z najbardziej znanych franczyz edukacyjnych w Polsce i na świecie.

Scroll to Top
Odbierz bezpłatnie plik PDF "7 sposobów na poprawę koncentracji"

Zapisz się na bezpłatny newsletter

wysłało do nas zapytanie dotyczące oferty
Tyle osób teraz: 10

Jesteś rodzicem?

Jesteś przedsiębiorcą?