O nas - Brainy Polska - Poznaj nas i sprawdź kim jesteśmy

Poznaj nas - ludzi tworzących Brainy Polska

Cezary Wosiński
Cezary Wosiński

Prezes Zarządu Brainy Polska i Grupa Edukacyjna SOWARD

Doktor nauk humanistycznych; specjalność psychopedagogika twórczości. Posiadający ponad 25-letnie udokumentowane doświadczenie w obszarze zarządzania usługami z zakresu oświaty i szkolnictwa wyższego w środowisku krajowym i międzynarodowym oraz bardzo dobre rozeznanie w zakresie europejskich programów edukacyjnych i badawczych nakierowanych na edukację.

Agnieszka Łukasz

Agnieszka Łukasz

Dyrektor ds. Administracji

Absolwentka Wydziału Geografii i Studiów Regionalnych Uniwersytetu Warszawskiego. Posiada certyfikaty Cambridge (FCE i CAE) potwierdzające biegłą znajomość języka angielskiego.

Od lat skutecznie łączy pracę z poznawaniem świata. Jej doświadczenie zawodowe to kilkanaście lat pracy w jednej z największych sieci hotelowych świata – Grupie Hotelowej Accor.

Rafał Pęczek

Rafał Pęczek

Dyrektor Ds. Rozwoju

Absolwent Zarządzania Instytucjami Publicznymi i Samorządowymi na Politechnice Częstochowskiej. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w zarządzaniu agencyjną siecią sprzedaży.

Współpracował z najbardziej prestiżowymi firmami w swojej branży, m.in. Orbis Travel, Esky.pl, Traveltech z Krakowa. We wszystkich pełnił funkcje managerskie.

Anna Hacuś

Anna Hacuś

Dyrektor ds. Komunikacji

Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Śląskim i Szkoły Języka i Kultury Polskiej w Katowicach. Pracę w mediach poznała od podszewki, krok po kroku zapoznając się ze standardami, zasadami, regułami nimi rządzącymi. Od dekady związana z branżą dziennikarską i światem public relations. Prowadząca autorską audycję radiową.

Świadoma tego, że know how jest niezwykle istotne. Pewna tego, że relacje interpersonalne są jeszcze ważniejsze. Współpracowała z najbardziej prestiżowymi magazynami i portalami branży ogólnej i parentingowej. Dziennikarka, promotorka kultury, recenzentka literatury dziecięcej.

Prywatnie mama razy dwa.

Bartłomiej Czerwiński

Bartłomiej Czerwiński

Specjalista ds. IT

Specjalista IT z zacięciem marketingowym. Uczestnik wielu konferencji branżowych, m.in. SemKRK, WordCamp. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży IT.

Po godzinach, jako redaktor naczelny, tworzył portal związany z militariami. Współpracował z wieloma firmami różnych branż m.in. Combat Alert, Event-live.pl czy Izbą Gospodarczą Pośrednictwa Finansowego.

Prywatnie fascynat lotnictwa, podróżnik, początkujący pianista.

Dołącz do nas i zostań naszym partnerem