Franczyza - Brainy Polska - Zostań partnerem dzięki franczyzie edukacyjnej

Dołącz do nas i zmieniaj życie dzieci na lepsze

Dołącz do nas i zmieniaj życie dzieci na lepsze

Oddział franczyzowy Brain Child Learning to jedyna w swoim rodzaju możliwość biznesowa, która daje szansę na prowadzenie własnego biznesu bez konieczności pozostawania osamotnionym. Będziesz wspierany przez nasze doskonałe systemy w obszarach operacji, szkoleń, reklamy, sprzedaży, marketingu i prowadzeniu firmy.

Oddział franczyzowy Brain child learning to jedyna w swoim rodzaju możliwość biznesowa, która daje szansę na prowadzenie własnego biznesu bez konieczności pozostawania osamotnionym. Będziesz wspierany przez nasze doskonałe systemy w obszarach operacji, szkoleń, reklamy, sprzedaży, marketingu i prowadzeniu firmy.

18
Jednostek franczyzowych
500
zadowolonych dzieci
25
Lat doświadczenia w branży edukacyjnej

Rodzaje współpracy

Pojedyńcza placówka

Byłoby to samodzielne centrum, które miałoby prawa do wejścia na rynek w danej lokalizacji i obszarze jako jednostka . Okres obowiązywania umowy dla jednostki franczyzowej będzie obowiązywać przez trzy lata, a następnie można odnowić umowę na kolejne trzy lata poprzez uiszczenie opłaty nominalnej.

Główna franczyza w mieście

Otrzymasz kontrolę nad całym miastem i będziesz odpowiedzialny za rozbudowę i rozwój centrów w danym mieście. Zazwyczaj masz udział zarówno w opłatach technicznego Know How, jak i w składniku tantiem z tytułu praw autorskich. Wszyscy mniejsi franczyzobiorcy w danym mieście zgłaszaliby się do głównego franczyzobiorcy określonego dla konkretnego miasta, a on byłby odpowiedzialny za ich wsparcie.

Główna franczyza w regionie

Jak sama nazwa wskazuje, będziesz mieć kontrolę nad danym regionem i będziesz odpowiedzialny za zwiększenie oddziałów BRAINY w danym regionie. Będziesz mieć prawo do powoływania jednostek franczyzowych i francyzobiorców w danym regionie. Wszyscy franczyzobiorcy jednostek i konkretnych miast będą zgłaszać się do Ciebie. Otrzymasz udział w opłatach za prawa autorskie i opłatach technicznego Know How.

Dowiedz się więcej jak wygląda inwestycja w franczyzę i zostań Franczyzobiorcą BRAINY.

PODZIAŁ INWESTYCJI

 1. LICENCJA

– Inwestycja w licencję na innowacyjne know-how – ważna 3 lata.

 1. INWESTYCJA POCZĄTKOWA

– dzierżawa lub zakup nieruchomości ok. 80 m2 (dokładne wytyczne dostarczone przez Brainy Polska)
– infrastruktura i wyposażenie (np. system muzyczny, meble, projektor itp.). Brainy Polska przedstawia wyczerpującą listę.
– Franczyzobiorca kontroluje tego rodzaju wydatki, dlatego posiada pełną swobodę negocjacji z lokalnymi dostawcami, aby uzyskać najlepsze ceny.

 • KOSZTY OPERACYJNE

Koszty marketingu

– Brainy Polska dostarcza projekty graficzne materiałów reklamowych,
– Franczyzobiorca może wydrukować je lokalnie po najlepszych wynegocjowanych warunkach płatności i cenach

 • Koszty prowadzenia działalności

– Okresowe wydatki, takie jak wynagrodzenie pracownicze, czynsz, wydatki biurowe, itp

Franczyzobiorca zapytanie

Aby dowiedzieć się więcej prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Skontaktujemy się z Państwem aby umówić spotkanie. Podczas spotkania pokażemy Państwu działającą szkołę i odpowiemy na wszystkie pytania związane z założeniem placówki Brainy.
Imię i Nazwisko:

Wiek:

Miejscowość:

Telefon Komórkowy:

Adres E-mail:

Obecnie wykonywany zawód:

Preferowane miasto do rozpoczęcia franczyzy:

Napisz kilka zdań o sobie:

Czy posiadacie Państwo lokal w którym chcielibyście rozpocząć franczyzę?*:
TakNie
Dodatkowe informacje*:

Zgadzam się na kontakt poprzez email lub telefon przez pracownika Brain Child Learning oraz akceptuje Politykę Prywatności
FAQ

Malezyjska firma Brain Child Learning działa na rynku edukacyjnym od 2005 roku. Oferuje swoje usługi franczyzowe w 12 krajach świata. Ma ugruntowaną i silną pozycję na rynku edukacyjnym. Pierwsza szkoła Brainy została otwarta w 2016 roku także w Polsce. Działa ona z dużym powodzeniem i bardzo dynamicznie pozyskuje kolejnych uczniów.

Brainy Polska pobiera opłatę za licencję/franczyzę. Dodatkowo funkcjonuje tzw. Royalty fee od każdego zapisanego do szkoły ucznia. Wykorzystywana jest ona m.in. do obsługi:

 • – działu wsparcia
 • – kampanii marketingowych na całą Polskę
 • – szkoleń
 • – administracji stronami internetowymi
 • – spotkań integracyjnych

Ostatnia z opłat to opłata za pakiet startowy dla dziecka. Jest ona jednorazowa i ponoszona przez rodzica po zapisaniu dziecka na kurs. Zawiera m.in. plecak, zestaw ćwiczeń, gogle, rękaw, karty itd.

Wszystkie umowy są negocjowane indywidualnie.

Najpopularniejszy typ umowy, jaki podpisujemy, to umowa na okres 3 lat. Aby ją odnowić po trzech latach, należy ponieść koszt w wysokości 30% licencji.

Nie. Brainy Polska nie pobiera żadnych opłat i nie sprzedaje wyposażenia placówki. Mają Państwo swobodę w wyborze dostawcy wyposażenia szkoły. Mogą Państwo skorzystać z lokalnych dostawców, aby zaoszczędzić środki na wyposażeniu szkoły.

Sale należy przygotować zgodnie z wytycznymi Brainy.

Jeśli szukają Państwo jedynie pomysłu na inwestycję oraz chcą, aby to pracownicy obsługiwali placówkę Brainy. Wymagamy wtedy, aby przez pierwsze 3 miesiące byli Państwo zaangażowani w prowadzenie szkoły. Konieczne będzie poświęcenie w tym celu ok. 3-4 godziny pracy dziennie na początku działalności. W momencie kiedy pozyskamy pierwszych uczniów i szkoła rozpocznie swoją normalną pracę wymagamy wtedy tylko 1-2 godziny dziennie, aby zapewnić sukces. W sytuacji jeśli nie mają Państwo zupełnie czasu na prowadzenie i administracje nowo otwartego centrum Brainy wtedy wymagamy zatrudnienie menadżera i monitorowanie jego pracy.

Można też uzyskać indywidualne wsparcie dopasowane do Państwa potrzeb.

Tak, jako właściciel może Pani/Pan pełnić wielorakie funkcje w szkole, takie jak: nauczyciel/doradca/trener czy osoba w pełni zarządzająca szkołą.

Nie.

Nie jest wymagane jakiekolwiek doświadczenie na rynku edukacyjnym. Co więcej – ponad 95% naszych obecnych franczyzobiorców nie miało wcześniej doświadczenia z tą branżą. Firma szkoli, jak prowadzić taką placówkę, uczy obsługi specjalnego oprogramowania, pomaga zarządzać nią z dowolnego miejsca na świecie (poprzez Internet). Nasz przedstawiciel poprowadzi Państwa tydzień po tygodniu, miesiąc po miesiącu, aby prowadzić z powodzeniem szkołę Brainy. Jest to naprawdę proste i jako iż będziemy Państwa partnerem biznesowym, także nam bardzo zależy na powodzeniu Państwa biznesu.

Pomagamy Państwu stawiać pierwsze kroki  jako autoryzowanej placówki Brainy. Doradzamy w kwestii pozyskiwania, reklamy i marketingu. Dodatkowo istnieje możliwość pozyskania pierwszych klientów przez Brainy Polska.

Przeprowadzamy również ogólnopolskie kampanie marketingowe, które mają na celu pozyskanie uczniów dla każdej szkoły.

Zapewnienie dobrej i skutecznej reklamy to jedno z najważniejszych obowiązków franczyzobiorców na rynku lokalnym. Oczywiście wspieramy wszystkie działania marketingowe, przeprowadzamy badania, tworzymy case study, którym dzielimy się w panelu partnera. Za reklamę i marketing ogólnopolski odpowiada Brainy Polska.

Brainy Polska jako Franczyzodawca zapewnia kilka typów szkoleń:

 • – Szkolenia marketingowe i sprzedażowe. Są to szkolenia dla właściciela szkoły i pracowników.
 • – Przeprowadzamy również szkolenie z prowadzenia zajęć Brainy. Średni czas trwania takiego szkolenia to dwa dni.
 • – Administracja szkołą poprzez zapewnione przez franczyzodawcę oprogramowanie.
 • – Zarządzanie stroną internetową.

Mamy kilka rekomendacji przy wyborze lokalizacji na placówkę Brainy, min. powinno być to miejsce blisko większej ulicy, kompleksu większych budynków lub domów. Dobrą lokalizacją są także duże osiedla mieszkaniowe. Z naszego doświadczenia wynika, iż dobra widoczność szkoły z ulicy bardzo zwiększa ilość zapisów. Lokal może być na maksymalnie drugim lub w wyjątkowych przypadkach na trzecim pietrze budynku. Preferujemy jednak parter i pierwsze piętro – zapewnia to dobrą widoczność z ulicy.

Minimalna odległość między placówkami Brainy wynosi 2km. Dotyczy to głównie dużych miast. W przypadku małych miast zazwyczaj umożliwiamy powstanie tylko jednej placówki. Naszym głównym celem jest to, aby każda szkoła prosperowała. W przypadku, gdy w mieście jest kilka placówek, ceny są utrzymywane na tym samym poziomie, aby nie wprowadzać wewnętrznej konkurencji.

Wymagana jest działalność gospodarcza. Wszystkie sprawy związane z założeniem firmy, rozliczeniami z Urzędem Skarbowym, ZUSem itd. są po stronie franczyzobiorcy.

Nie zezwalamy jedynie na prowadzenie w placówkach Brainy innych kursów konkurencyjnych do oferty Brainy Polska. Dla wszystkich innych produktów edukacyjnych czy innej działalności gospodarczej jest to jak najbardziej możliwe. Wymagamy natomiast uzyskania pozwolenia od Franczyzodawcy. Zazwyczaj pozwolenie jest udzielane jeśli tylko nie jest w konflikcie z działalnością firmy Brainy Polska.