Ludzki Mózg jest naprawdę skomplikowany

“Potrzebujesz dobrego trenera aby Go wyćwiczyć”

Po wielu latach badań z dziedziny neuronauki, pozyskaliśmy wiedzę o możliwościach mózgu, wiemy dziś o wiele więcej niż jeszcze kilka lat temu.

Przez ostatnie dziesięć lat naszych zajęć z dziećmi poszerzaliśmy naszą wiedzę jak możemy zwiększać i rozwijać zdolności umysłowe.

Wiemy jak wypracować nowe połączenia neuronowe które później mózg jest w stanie w pełni wykorzystać.

Obecnie znamy procesy, które są dzieciom potrzebne aby uczyć się, efektywnie myśleć i co najważniejsze odnieść sukces w dorosłym życiu.

Jeśli wystarczającą dużo trenujemy jesteśmy w stanie poprawić praktycznie każdą część naszego ciała.
To samo dotyczy mózgu. Przy odpowiedniej ilości ćwiczeń jesteśmy w stanie poprawić wszystkie jego aspekty. Właśnie na takich ćwiczeniach i specjalnej stymulacji koncentruje się Program Brainy.

pozaszkolny program wzbogacania – które rzeczywiście da owoce teraz i w przyszłości.

Nowy i ekscytujący sposób na budowanie umiejętności poznawczych poprzez stymulację zmysłów.

Daj dziecku narzędzia, aby osiągnęło maksymalny potencjał.

Brainy

BRAINY jest programem stymulacji sensorycznej (z jez. angielskiego Sensory Enhancement), który naukowymi metodami szkoli dzieci w grupie wiekowej 7 – 16, aby poprawić ich umysł (mózg) i wykorzystuje tę zdolność do poprawy umiejętności akademickich i społecznych.

BRAINY opiera się na sprawdzonej, wieloletniej praktyce i ma na celu rozwijanie możliwości mózgu w sposób kompleksowy i zintegrowany wykorzystując Stymulację sensoryczną (nazywaną z jęz. angielskiego sensory enhancement)

brainy1111

Zatem, o jakich umiejętnościach poznawczych mówimy?

Badania nad mózgiem czyli tzw. Neuronauka wykazała że nasz mózg jest zdolny do ogromnych zmian lub plastyczności; mózg niezwykle łatwo i szybko dostosowuje sie do zmian.

Koncentracja

Nauczenie się koncentracji to istotna umiejętność którą posiądzie Twoje dziecko podczac kursu Brainy, dziecko będzie wykorzystywać tą umiejętność praktycznie przez cały okres swojego dziecięcego i później dorosłego życia….

Pamięć

Lepsza pamięć jest kolejną umiejętnością, która sprawia, że dziecko zachowuje w swoim umyśle informacje, których się nauczyło i doświadczyło, a zatem tworzy fundament przyszłej wiedzy. Tutaj szczególną uwagę poświęca się dwóm ważnym czynnikom pamięciowym, tj Przechowywaniu i Przywoływaniu.Podczas naszego kursu mamy specjalne poziomy i sesje dedykowane właśnie tym zagadnieniom.

Myślenie

Zadaniem nauki poszerzonego myślenia jest pomoc dziecku aby mogło ocenić swoją zdolność do rozpatrywania problemów i znajdowało na nie rozwiązania. Nasz kurs pomaga także w myśleniu niesztampowym, niestandardowym i kreatywnym.

Kreatywna Wizualizacja

Każda nowa rzecz, którą widzimy, najpierw została zwizualizowana w umyśle swoich twórców.
Jeśli możemy coś sobie zwizualizować, wtedy może to zaistnieć.
Największym tego dowodem na to jest to, że dzisiaj używamy na codzień innowacji technicznych takich jak smartfony czy tablety a także słuchamy muzyki, oglądamy filmy, gramy w gry itp., właśnie dzięki takim twórczym umysłom.
Kurs Brainy uczy dzieci jak kreatywnie wizualizować swoje pomysły, aby w innowacyjny sposób czynić ich życie szczęśliwszym i ciekawszym.

Pewność siebie

Podczas naszych zajęć uczymy dzieci wykonywać ćwiczenia, których większość innych dzieci nie potrafi; co za tym idzie zwiększamy ich determinację i pewnośc siebie. Czują się przez to wyjątkowi, potrafią robić rzeczy którcy nie potrafią ich rówieśnicy.
Pewność siebie jest kluczem do sukcesu w każdej dziedzinie życia. Wiara przekształca się w pewność siebie, a my intensywnie krzewimy w dzieciach wiarę we własne możliwości.

Wzmocnione zmysły

Zmysły działają jak urządzenie wejściowe mózgu, przyjmują informacje i wysyłają je do mózgu celem ich przetwarzania.
Odgrywają również istotną rolę w procesie uczenia się. Nasz kurs Brainy zwiększa możliwości zmysłów, dzięki czemu dzieci stają się lepszymi uczniami.

Powyższe umiejętności umożliwiają dzieciom przetwarzanie informacji sensorycznych, których doświadczają i ostatecznie uczą się oceniać, analizować, zapamiętywać, porównywać oraz pojmować przyczynę i skutek. Chociaż rozwój umiejętności poznawczych związany jest po części z genetycznym dziedzictwem dziecka, większość umiejętności poznawczych można wykształcić i nauczyć. Oznacza to, że umiejętności myślenia i uczenia się można poprawić praktyką i odpowiednim szkoleniem.

Zobacz, co Ty i Twoje dziecko możecie osiągnąć!

W programie nauczania Brainy dziecko uczy się jak wykorzystywać swoje wzmocnione i pobudzone zmysły, aby czytać bez faktycznego korzystania ze wzroku. Podczas ćwiczeń oczy uczniów zakryte są maską, a jednak odczytują oni tekst jedynie używająć swojego umysłu. Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszego najbliższego centrum szkolenia i przekonania się do czego zdolne są dzieci uczestniczące w naszym kursie.

Niektóre osoby uważają że np. czytanie umysłem z zasłoniętymi oczami jest magiczną sztuczką. Wygląda to nienaturalnie i niewiarygodnie. Prawda jest jednak taka iż nauka potwierdza że nasz mózg ma możliwość widzenia bez korzystania ze zmysłu wzroku. Program Brainy to nie tylko czytanie umysłem bez użycia wzroku. Niejako wyłączenie zmysłu wzroku zmusza pozostałe cztery zmysły do większego wysiłku, rozwoju i poszerzania zakresu ich działania. Ostatecznie Twoje dziecko osiągnie niesamowite efekty dzięki ulepszonym zmysłom.
Będzie w stanie “czytać” swoim umysłem na początku kolory, liczby czy kształty a w późniejszych etapach nawet całe książki!
Poprzez wykonywanie tych ćwiczeń u Twojego dziecka zwiększy się pewność siebie. Dziecko nauczy się też koncentracji która jest wymagana do wykonywania poprawnie ćwiczeń na naszych zajęciach.
Dziecko chcąc osiągnąć dobre rezultaty ćwiczeń nauczy się wyciszenia, spokoju i cierpliwości, dodatkowo nauczymy Twojego dziecka poprawnego oddychania i panowania nad swoimi emocjami..

Kurs Brainy trwa dwa lata, dzielimy nasz kurs na pierwszy rok (kurs wstępny i średnio zaawansowany) i drugi rok (kurs średnio zaawansowany i zaawansowany)

Brainy oferuje kształcenie na 8 różnych modułach (4 w pierwszym roku i 4 w drugim roku). Każdy moduł ma różne i niepowtarzalne ćwiczenia, na każdym poziomie naszych zajęć są one coraz bardziej zaawansowane.

Każdy z tych 8 modułów wymaga dwudniowych warsztatów które rozpoczynają każdy poziom Brainy.

Te dwudniowe warsztaty rozpoczynają się w wyznaczone przez nasze centra soboty i niedziele. Nastepnie dziecko uczestniczy w zajęciach Brainy raz w tygodniu przez 1,5 godziny.

Zalecamy także aby wykonywać ćwiczenia w domu po ok. 10-15 minut, wystarczy kilka razy w tygodniu popracować z dzieckiem aby maksymalnie poprawić ich umiejętności i możliwości ich umysłu.

OPINIE RODZICÓW O BRAINY. 

Każdy umysł rozwija się indywidualnie, z własnymi mocnymi stronami i obszarami specjalnymi, które można usprawnić. Nasze naukowe metody szkolenia i sprawdzone techniki wspierają ogólny rozwój Mózgu dziecka, koncentrując się na różnych płatach mózgu i coraz bardziej usprawniając jego funkcjonowanie.

RODZICE TWIERDZĄ, że Brainy przynosi następujące korzyści dzieciom w wieku 7 – 16 lat.

 • Większa koncentracja uwagi i skupienie
 • Zwiększenie pewności siebie
 • Realizacja zadań szybciej i dokładniej
 • Mniej frustracji podczas trudnych zadań
 • Lepsze wykorzystywanie wskazówek
 •  Lepszy przypominanie sobie wyuczonych materiałów
 •  Lepsza wizualizacja
 •  Lepsza zdolność myślenia
 •  Zwiększona motywacja i wysiłek
 •  Większa zdolność pokonywania problemów i niepowodzeń
 •  Zwiększona produktywność
 •  Lepsza komunikacja z rodzicami, rówieśnikami i nauczycielami
 •  Wyższe oczekiwania i aspiracje
 •  Lepsza ogólna postawa wobec nauki i życia

Ponadto wszyscy zdajemy sobie sprawę, że znaczny rozwój mózgu sprzyja sukcesom akademickim. Rodzice i nauczyciele uczniów BRAINY zazwyczaj widzą poprawę w różnych zachowaniach.
Nasze zajęcia prowadzone są w ciekawym dla dzieci środowisku, stawiamy na dobrą zabawę z przyjaznymi nauczycielami. Zajęcia Brainy to miejsce, do którego dzieci chcą przyjeżdżać.


Najczęstsze pytania jakie zadają nam Rodzice.

JAKA JEST RÓŻNICA POMIĘDZY TRADYCYJNĄ NAUKĄ W SZKOLE A KURSEM BRAINY?

Rozwój umysłowy osiągany w trakcie ćwiczeń Brainy uzyskuje się w całkowicie inny sposób niż w tradycyjnym systemie nauczania. Nauka jaką stosuje się szkołach lub ośrodkach wychowawczych ma ściśle określony program nauczania. Wiedzę ucznia sprawdza się za pomocą egzaminów (w przypadku chociażby języków obcych, matematyki czy nauk ścisłych). Metoda ta opiera się na stymulacji lewej półkuli mózgu, odpowiedzialnej za systematyczność. W kursie Brainy nauka nie ogranicza ucznia do tego, co jest zawarte w materiałach dydaktycznych, jak w tradycyjnych szkołach. Uczeń ma możliwość zgłębiania tematów spoza głównego programu nauczania. Metoda ta stymuluje prawą półkulę mózgu, odpowiedzialną za wyobraźnię i kreatywność. Owe podejście zastosowane w praktyce usprawnia codzienne aspekty życia ucznia, takie jak zapamiętywanie informacji, zdolność koncentracji, spontaniczność (umiejętność szybkiego myślenia), odkrywczość i wiele innych.

JAKA JEST STRUKTURA NAUCZANIA BRAINY?

W kursie Brainy mamy do wyboru dwie opcje nauczania:
– 2-dniowy kurs intensywny wstępny (12 godzin lekcyjnych), który skupia się na poszerzeniu horyzontów ucznia.
– 8 modułowy kurs (dwa lata zajęć) z zajęciami odbywającymi się raz w tygodniu, który pozwoli uczniom rozwinąć i kontrolować siłę ich własnego umysłu.

NA CZYM POLEGA KURS BRAINY I JAKIE KORZYŚCI Z NIEGO WYNIKAJĄ?

W trakcie kursu, koncentrujemy się na rozwoju umysłowym u dzieci. W przeciwieństwie do metod stosowanych w tradycyjnych szkołach, dzieci rozwijają swoje zdolności twórcze poprzez zabawę i ciekawe ćwiczenia. Kurs ten jest źródłem inspiracji, ponieważ daje dzieciom zupełnie nowe spojrzenie na ich własny umysł i ukazuje jego nieograniczone możliwości. To jest jak “Uruchamianie silnika ich Mózgu, a następnie wprowadzenie go na pełne obroty”.

CO ZAWIERA KURS BRAINY?

Cały kurs jest oparty na zabawie i nauce. Stosowane ćwiczenia stymulują każdy z płatów mózgowych, uczą kontrolowania swoich fal mózgowych, usprawniają motywację, metaforyczne myślenie (wizualizację) i koncentrację, a także inne umiejętności. Ćwiczenie mózgu utrzymuje go w zdrowej i sprawnej kondycji (myślimy szybciej, jesteśmy bystrzejsi). Praktykowanie czytania umysłowego usprawnia prawą część mózgu, a tym samym, z czasem, poprawia naszą pamięć fotograficzną. Co więcej, utrzymuje ścieżki neuronowe aktywne i zwiększa koordynację w obrębie mózgu. W naszym ciele, mózg pełni funkcję procesora i od niego zależy nasze życie oraz sukcesy we wszystkich jego aspektach, takich jak naukowych, społecznych czy zawodowych.

NA CZYM POLEGA AKTYWACJA MÓZGU?

W trakcie zajęć słuchacze przygotowywani są do działań twórczych (rozwijania umiejętności wyobraźni i wizualizacji), odkrywają niesamowite zdolności własnego mózgu, jest to coś, czego nie doświadczyli w tradycyjnym szkolnictwie. W późniejszych etapach ich życia, wynikiem tego będzie zwiększona inspiracja, motywacja oraz zmieniona percepcja. Podczas całego kursu słuchacz odkrywa i doświadcza zdolności takie jak czytanie umysłowe, szybkie czytanie itp. Są one aktywowane i wykorzystywane do ćwiczenia kontrolowania fal mózgowych.

CO TO JEST PARAPSYCHOLOGIA?

Parapsychologia to dziedzina obejmująca osoby przejawiające zdolności w dwóch obszarach: postrzeganie pozazmysłowe i psychokineza. Innymi słowy, jest to obserwacja osób wykazujących niezwykłe zdolności poznawcze lub inne zdolności pozwalające wpłynąć na otaczającą nas rzeczywistość.

CZY CZYTANIE UMYSŁOWE JEST JEDYNĄ UMIEJĘTNOŚCIĄ, JAKA ZOSTAJE UWOLNIONA W TRAKCIE KURSU?

Kurs nie dotyczy tylko czytania umysłowego, ale również wielu innych elementów, takich jak: motywacja, kreatywność i szkolenie pewności siebie. W trakcie kursu skupiamy się na poszerzeniu percepcji u dzieci, aby zrozumiały że:

 • ich mózg może czynić cuda i ma nieograniczony potencjał (t.j. Czytanie Umysłowe itp.)
 • ich umysł może być bardzo twórczy i nowatorski w manipulowaniu pomysłami
 • ich wyobraźnia może być bardzo bogata i powinni używać wizualizacji bez oporów
 • ich mentalność ma znaczenie, gdyż sukces w nauce nie ogranicza się tylko do szkoły, ale zaczyna się w naszych własnych umysłach
 • umiejętności zapamiętywania można usprawnić prostymi, ale skutecznymi technikami (umiejętność której nie uczą w szkole).
 • umysł może kontrolować kwestie i sytuacje w prawdziwym życiu, natomiast kontrolę nad umysłem ma uczeń. Zrozumienie tej prostej filozofii może zmienić ich życie na zawsze.
 • za pomocą fal mózgowych możemy kontrolować uczenie się, pamięć, koncentrację, nasze emocje a następnie nasze działania.

DLACZEGO CZYTANIE UMYSŁOWE JEST MOŻLIWE?

Czytanie Umysłowe jest możliwe ze względu na umiejętności koncentracji i wizualizacji, które uczeń osiąga w trakcie kursu. Nasza wyobraźnia pozwala nam wizualizować zarówno to, co widzieliśmy w prawdziwym życiu, jak i to czego nigdy nie widzieliśmy. Jest to zdolność wrodzona. W trakcie kursu Brainy uczymy słuchaczy relaksu i głębokiej koncentracji. Pozwala to aktywować potencjał ich mózgu i wizualizować obiekty, które znajdują się w pobliżu, a następnie pojawiają się w ich mózgu w postaci obrazu. Zjawisko czytania umysłowego można wytłumaczyć za pomocą prostego faktu naukowego – gdy jeden ze zmysłów przestaje działać, wtedy inne zmysły stają się lepsze. Podstawową rola zmysłów jest wysyłanie sygnałów do mózgu. Dzięki zastosowaniu owego faktu naukowego rozwijamy następujące zmysły dziecka: węch, dotyk, smak i słuch, a zatem nie wykorzystując zmysłu wzroku, inne zmysły wysyłają odpowiednie sygnały do mózgu. Na tym właśnie polega Czytanie Umysłowe. Istnieją naukowe dowody na to, że mózg widzi, nawet gdy oczy nie widzą, o czym możemy przeczytać na stronie internetowej magazynu Forbes w najlepszych odkryciach mózgu 2013.

ZA POMOCĄ JAKIEGO ZMYSŁU DZIECI NAJCZĘŚCIEJ CZYTAJA UMYSŁEM?

Każde dziecko jest inne, więc ważne jest podejście indywidualne. Uczeń może użyć dowolnego z pozostałych czterech zmysłów do czytania umysłowego, ale z obserwacji wynika, iż dla wielu słuchaczy łatwiej i wygodniej jest robić to przy użyciu węchu lub dotyku w porównaniu do innych zmysłów, takich jak słuch czy smak.

JEŚLI MOJE DZIECKO PRZESTANIE ĆWICZYĆ, TO CZY MOŻE STRACIĆ UMIEJĘTNOŚCI NABYTE W TRAKCIE KURSU?

Część umiejętności nabytych w trakcie kursu można stracić, jeśli się ich nie ćwiczy. Zupełnie jak z językami obcymi, w przypadku braku kontaktu z językiem i jakiejkolwiek praktyki przez długi czas, tracimy umiejętność posługiwania się nim. Jednym z głównych celów naszego kursu jest nauka kontroli swoich fal mózgowych, które służą jako narzędzia kontroli. Gdy słuchacz zdobędzie umiejętność kontroli fal mózgowych, część umiejętności zdobytych w trakcie kursu nie będzie mu już potrzebna.

CZY ZA POMOCĄ CZYTANIA UMYSŁOWEGO MOŻNA POMÓC OSOBOM NIEWIDOMYM?

Tak, jest to możliwe dla tych, którzy nie byli niewidomi od urodzenia. Nasza firma w przeszłości z powodzeniem prowadziła zajęcia dla osób niewidomych. Trzeba jednak podkreślić, że przedmiotem naszego kursu jest nie tylko umiejętność czytania na poziomie umysłowym. Celem kursu jest głównie wzmocnienie umysłowe dzieci.

CZY KURS BRAINY JEST POMOCNY W SZKOLE?

Nasz kurs prowadzi do polepszenia pracy mózgu poprzez prowadzenie tzw. ćwiczeń mózgu. Umiejętności kontroli mózgu dzieci mogą wykorzystać na każdym etapie edukacji, w szkole, na studiach oraz w pracy. Nasz kurs podwyższył wyniki w zakresie koncentracji, zachowania, pewności siebie itp. Wszystko to może pomóc dziecku w edukacji. Nasz kurs intensyfikuje fale mózgowe alfa. Udowodniono naukowo, że fale alfa najlepiej wpływają na mózg podczas uczenia się i zapamiętywania informacji.

CZY RODZICE MOGĄ UCZESTNICZYĆ W ZAJĘCIACH RAZEM Z DZIEĆMI?

Zazwyczaj rodzice nie biorą udziału w zajęciach, ze względu na rozpraszanie nie tylko swojego dziecka, ale również innych uczniów. Rodzice mogą zostać w klasie przez określony czas, w przypadku gdy ich pociechy nie czują się na tyle pewnie, aby od razu pozostać w klasie samemu. W trakcie kursu zachęcamy dzieci do niezależności.

JAKI RODZAJ MATERIAŁÓW DYDAKTYCZNYCH JEST STOSOWANY W TRAKCIE KURSU BRAINY?

W trakcie zajęć wykorzystujemy sprzęty audiowizualne oraz materiały do ćwiczeń takie jak: karty, kolorowe patyczki, kartki z kolorowankami oraz różne inne ciekawe pomoce naukowe, które motywują do uczestnictwa w zajęciach.

CZY KURS WPŁYWA NA ROZWÓJ MÓZGU MOJEGO DZIECKA?

Istnieją niezbite dowody na to, że nasz kurs rozwija umysły dzieci i przeprowadzony został do tej pory w ponad 11 krajach z udziałem ponad 100 000 słuchaczy. Bazuje on na zabawie, motywacji i aktywnym uczestnictwie w zajęciach. Kurs Brainy jest oparty na faktach naukowych, został odpowiednio zbadany i przetestowany. Nie wykryto żadnych skutków ubocznych wynikających z uczestnictwa w kursie Brainy.

JAKIE SĄ KWALIFIKACJE INSTRUKTORÓW KURSU?

Nasi instruktorzy mają różne zaplecze zawodowe, takie jak edukacja, PR czy psychologia. Wszyscy zostali przeszkoleni, zgodnie z wytycznymi wyznaczonymi przez naszego dyrektora dydaktycznego z Malezji i posiadają wcześniejsze doświadczenie w pracy z dziećmi.

JAK MOŻNA OKREŚLIĆ SKUTECZNOŚĆ KURSU, KIEDY WIDAĆ PIERWSZE EFEKTY?

Tak jak w przypadku większości programów nauczania, potrzebny jest czas aby zauważyć wyniki, przy czym niezwykle ważna jest motywacja ze strony rodziców. Ostatecznie jednak, wszyscy uczniowie uzyskują ogólną poprawę zdolności, takich jak ostrzejszy umysł, lepsze radzenie sobie ze stresem, większa zdolność koncentracji, przypominanie sobie informacji (np. podczas egzaminów) i bardziej twórczy umysł. Prawdziwy sukces zależy od zastosowania przez dziecko owych umiejętności w praktyce oraz ciągłej motywacji przez rodzica.

CZY PO INTESYWNYM 2-DNIOWYM KURSIE BRAINY, DZIECKO MOŻE CZUĆ SIĘ ZMĘCZONE ORAZ MOŻE WYSTĄPIĆ BÓL GŁOWY?

Istnieją dzieci, które nie są przyzwyczajone do energicznych ćwiczeń mózgu, w tym przypadku może wystąpić zmęczenie po zajęciach. Hipotetycznie, ciało, które rzadko ćwiczy też odczuwa zmęczenie, a nawet bóle mięśni po intensywnych ćwiczeniach fizycznych. Tak samo dzieje się z naszym mózgiem. Jednak te objawy, jeśli wystąpią, będą tylko tymczasowe i nie będą miały wpływu na dziecko.

W JAKI SPOSÓB RODZICE MOGĄ DOWIEDZIEĆ SIĘ O PRZEBIEGU KURSU?

Podczas zajęć rozpoczynających każdy poziom kursu, jest prowadzona krótka sesja dla rodziców, która odbywa się w drugim dniu zajęć. Zostają wtedy przekazane informacje, jak prawidłowo prowadzić i monitorować dzieci.

DLACZEGO NIEKTÓRE DZIECI NIE SĄ W STANIE NABYĆ ZDOLNOŚCI NAUCZANYCH W TRAKCIE KURSU BRAINY?

Nabycie umiejętności takich jak czytanie umysłowe nie jest ostatecznym celem tych zajęć. Głównym celem jest pokazanie dzieciom możliwości rozwoju umysłowego, tak aby zrozumiały, że ich mózg jest wyjątkowy i może wykonywać wiele zdolności twórczych, takich jak wizualizacja, techniki pamięciowe i wiele więcej. W normalnych okolicznościach, każde dziecko powinno być w stanie wykonać czytanie umysłowe, ale są 2 czynniki, które mogą stanowić przeszkodę dla dziecka do nabycia tej umiejętności:
1. Dziecko nie wierzy w swoje możliwości i nie chce uczestniczyć w zajęciach
2. Dziecko, które nie bierze czynnego udziału w zajęciach.
Nasz wskaźnik skuteczności wynosi ponad 85%.

JEŚLI MOJE DZIECKO NIE NABĘDZIE UMIEJĘTNOŚCI CZYTANIA UMYSŁOWEGO, CZY MOŻE ONO UCZESTNICZYĆ W ZAJĘCIACH PONOWNIE? JAKA JEST OPŁATA?

Niektóre dzieci nie potrafią nabyć umiejętność czytania umysłowego po ukończeniu kursu i zaleca się wtedy jego ponowienie. Opłata za udział w tych zajęciach wynosi 20% pierwotnej opłaty.

CZY KURS JEST PRZEZNACZONY TAKŻE DLA DZIECI NIEPEŁNOSPRAWNYCH?

Niepełnosprawność fizyczna nie wyklucza uczestnictwa w zajęciach w Brainy. Zawsze podchodzimy do każdego dziecka indywidualnie.

CZY OSOBA DOROSŁA TAKŻE MOZE NABYĆ ZDOLNOŚĆ CZYTANIA UMYSŁOWEGO?

Tak, jest to umiejętność możliwa do osiągnięcia także przez osoby dorosłe, jednak wymaga o wiele dłuższej niż w przypadku dzieci pracy. Nasza firma specjalizuje się jedynie w kursach dla dzieci. Naszym celem jest ubogacenie umysłowe nowego pokolenia, które może zrobić wiele dobrego dla społeczeństwa, może zmienić świat i uczynić go lepszym.

DLACZEGO KOSZT KURSU JEST DOŚĆ WYSOKI, W PORÓWNANIU Z INNYMI KURSAMI EDUKACYJNYMI?

BCL jest globalną firmą posiadającą światowe standardy. Nasze systemy i szkolenia są profesjonalne i oparte na ciągłych badaniach, z 10 letnim doświadczeniem nauczania w 12 krajach. Nasi trenerzy są wykwalifikowani i przeszkoleni przez międzynarodowych trenerów. Nasz system jest sprawdzony. Inne kursy mogą poprawić konkretne umiejętności, ale Brainy jest skoncentrowany na całościowym ćwiczeniu mózgu oraz zwiększeniu wszystkich innych umiejętności. Jest to inwestycja na całe życie. Mózg staje się potężnym narzędziem, prowadzącym do sukcesu w każdym aspekcie życia: naukowym, społecznym lub zawodowym. Osiąganie lepszych wyników w nauce może zaowocować w przyszłości. Biorąc pod uwagę powyższe informacje wartość uzyskanych umiejętności jest bezcenna.